O NAS BADANIA STÓP PRODUKTY WAŻNE WYDARZENIA PRODUCENCI KONTAKT SKLEP INTERNETOWY
O nas

Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL

W dwóch miejscach w Toruniu:
ul. Szosa Lubicka 168E
(w pasażu)

ul. Broniewskiego 19
(żółty budynek)

W dwóch miejscach w Bydgoszczy:
ul. Magnuszewska 8
(pawilon)
ul. Jagiellońska 10
 

KRASNAL to sklep z obuwiem dziecięcym renomowanych polskich producentów.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży obuwia dziecięcego, doborze i projektowaniu wkładek ortopedycznych oraz personel z odpowiednim wykształceniem: m.in. fizjoterapeuci, podologowie, specjaliści, którzy posiadają kwalifikacje w zakresie metod badań i oceny wad postawy, wad kończyn dolnych oraz doboru odpowiedniego obuwia i wkładek ortopedycznych zgodnie z najnowszymi standardami.
Nasz zespół oraz nasze działania w zakresie profilaktyki deformacji stóp dzieci oraz propagowanie idei ZDROWA STOPA zostały docenione przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oddział w Krakowie, co stanowi dla nas bardzo prestiżowe wyróżnienie:


                               
 
Obuwie u nas oferowane wykonane jest  z wysokiej jakości skór naturalnych, spełniające najwyższe normy, aby było najlepiej dostosowane do kształtującej się stópki dziecka.

Nasz profesjonalnie przeszkolony personel właściwie zmierzy stopy dziecka i dobierze najbardziej odpwiednie buciki.


Posiadamy bogatą ofertę obuwia tekstylnego m.in. renomowanej firmy Befado. Ponadto znajdziesz u nas obuwie na każdą okazję i porę roku, m.in. kalosze, baletki, obuwie wizytowe, komunijne i inne.
 

W skład kolekcji naszego sklepu wchodzi  obuwie profilaktyczno-ortopedyczne. Obuwie profilaktyczne dla dzieci jest zalecane nie tylko dzieciom z wykrytym płaskostopiem lub tendencją do koślawienia stópek, ale także zdrowym, jako najlepsza forma profilaktyki, skutecznie chroniąca przed tymi dolegliwościami. Nasz przeszkolony personel dobierze najbardziej właściwe spośród sporej ilości.

Zapraszamy na profesjonalne badania stóp dzieci i dorosłych oraz postawy ciała. Zapisy tel. 508 111 902 lub w sklepach. Więcej informacji.
W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór gotowych wkładek ortopedycznych oraz  wykonujemy wkładki indywidualne na zamówienie.

Rozmiary obuwia od 18 do 38!
Wkładki wykonujemy dla dzieci, dorosłych i sportowców.    


Zapewniamy najwyższą jakość i fachową obsługę oraz doradztwo w zakresie doboru obuwia.

Dla stałych Klientów rabaty na wszystkie artykuły ze sklepu aż do 5%.

                                                                                                               


  DUŻY WYBÓR – DOBRE CENY!!!

    
     
OBUWIE ATESTOWANEStopa dziecka jest bardzo delikatna i szczególnie podatna na wpływy różnych czynników zewnętrznych, między innymi obuwia. Dlatego powinniśmy dbać o stopy naszych pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając dziecku obuwie, które zapewnia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy. Najmniejsza nieprawidłowość w budowie stopy może często prowadzić do chorobliwych zmian w stawach kolanowych, biodrowych oraz w samym kręgosłupie.

Znak ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Obuwie oznaczone znakiem „Zdrowa Stopa” jest wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Znak ZDROWA STOPA przyznawany jest obuwiu dla dzieci do lat 15.Prawo stosowania znaku ZDROWA STOPA przyznaje Komisja Specjalistów ds. Obuwia Dziecięcego działająca przy IPS Oddział w Krakowie potwierdzając swoją decyzję świadectwem. Oceny obuwia dokonuje ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. O przyznanie znaku mogą ubiegać się producenci obuwia oraz importerzy.
Dla rodziców stanowi informację, że obuwie z tym znakiem jest najlepsze dla ich dziecka!
DBAMY O DZIECIĘCE STÓPKI


Nasz sklep rozpoczął swoją działalność w 2004r. w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 168E pod nazwą Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL.

Od samego początku założyliśmy, że oferować  będziemy dobre, zdrowe obuwie renomowanych tylko polskich producentów spełniające najwyższe normy, aby było najlepiej dostosowane do kształtującej się stópki dziecka. Zadowolenie rodziców i uśmiech dziecka to dla nas priorytet. Ogromną satysfakcję daje nam sama świadomość i pewność, że proponujemy bardzo dobrej jakości produkty, które dzieciom mają przede wszystkim służyć, zapewnić komfort oraz dbać o walory zdrowotne. Nasi Klienci również podpowiadają nam, z których produktów są zadowoleni i po latach wiemy już co polecać i  ofertę którego z producentów warto zwiększać a z jakiej nawet zrezygnować

W sklepie uzyskacie również Państwo fachowe doradztwo i pomoc w doborze właściwego obuwia, a w razie pytań zapraszamy też do wysłania maila pod adres malgorzataserocka@krasnaltorun.pl

 PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z NASZYCH SKLEPÓW:
                                                                                              
                                                                                  (kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

 
 • BARTEK
 • BEFADO
 • DANIEL
 • DAWID
 • DEMAR
 • JAMET
 • KORNECKI
 • lemigo_
 • ŁUKBUT
 • MACIEJKA
 • MAZUREK
 • MEMO
 • MIDO
 • MRUGAŁA
 • OBEX
 • Porto
 • POSTĘP
 • RENBUT
 
O nas Badania stóp Produkty Ważne wydarzenia Producenci Kontakt sklep internetowy
Obuwie dla dzieci Toruń | 2011 krasnaltorun.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved
Created By Digital Sky